تلفن

09183336311

آدرس

کرمانشاه، کیلومتر ۹ جاده بیستون، پایانه بار بزرگ کرمانشاه، موسسه حمل و نقل مهدویان

پایانه ماشین سنگین کرمانشاه ✅ – تهیه کامیون کرمانشاه – اتوبار کرمانشاه – اعلام بار کرمانشاه

5
(2)

پایانه ماشین سنگین کرمانشاه و تهیه کامیون کرمانشاه و یکی از برترین اتوبار کرمانشاه همگی با تیم حمل و نقل مهدویان امکان پذیر است. با توجه به فصل تابستان و زیاد شدن درخواست ها برای اتوبار و شلوغی پایانه ماشین سنگین کرمانشاه برای اطلاع از اعلام بار کرمانشاه شما می توانید با کمک گرفتن از یک تیم حرفه ای و با سابقه به راحتی به خواسته های خود برسید. امانت داری و کار بلد بودن یکی از مهمترین ویژگی ها برای یک اتوبار می باشد. که تیم مهدویان از برترین های این صنف می باشد.

پایانه ماشین سنگین کرمانشاه تهیه کامیون

پایانه ماشین سنگین کرمانشاه با نام مهدویان شناخته می شود. مهدویان از قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل می باشد. صدور بارنامه کرمانشاه توسط مهدویان اسان می شود. تهیه کامیون کرمانشاه در هر ساعت و با هر وزن و ویژگی توسط این تیم حمل و نقل بسیار اسان و سریع اتفاق می افتد. با توجه به کمبود کامیون در نقاط مختلف برای کارهای گوناگون پیشنهاد ما اتوبار کرمانشاه می باشد. تلفن باربری کرمانشاه :

  • ۰۸۳-۳۴۳۲۹۴۸۳

  • ۰۸۳-۹۱۰۱۰۰۹۱

بدین شرح می باشد.

باربری پایانه کرمانشاه

ویژگی های اتوبار کرمانشاه

این مجموعه دارای پایانه ماشین سنگین می باشد

در این محموعه امکان کرایه اتوبار هست

قابلیت تهیه کامیون در ابعاد و وزن های مختلف

امکان صدور بارنامه

قابلیت حمل و نقل پتروشیمی

دارای شماره تماس های گوناگن برای دسترسی راحت تر

و…

اگر تاکنون با مشکل تهیه کامیونت یا مسایل این چنینی رو به رو شده اید. حالا دیگر به کمک این مجموعه مشکلی نخواهید داشت. این تیم قوی به صورت شبانه روزی اماده ارایه خدمات هستند. پاسخگویی پیگیری و پشتیبانی شبانه روزی وجه تمایز این مجموعه با سایر مجموعه های حمل و نقل کرمانشاه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا نحوه حمل و نقل مواد گوناگون می توانید با دفتر مرکزی واقع ر کرمانشاه یا پایانه ماشین سنگین کرمانشاه در ارتباط باشید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیازها: 2

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهید

اضافه کردن یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

ثبت درخواست حمل بار