MAHDAVIAN

Since 1954

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی

با سابقه ترین حمل و نقل در غرب کشور ، از سال ۱۳۳۳ خدمت گذاریم

مجهز به انواع کامیون و کشنده با بیمه نامه معتبر
0
سال سابقه

پایانه باربری کرمانشاه

مهم‌ترین مسئله‌ای که برای افراد هنگام جا‌به‌جایی بار وجود دارد این است که بار آن‌ها بدون آسیب از مبدا به مقصد مورد نظر منتقل شود. شرکت حمل و نقل کرمانشاه که با نام حمل و نقل مهدویان شناخته می‌ شود، با توجه به سابقه طولانی، کیفیت انجام خدمات و قیمت به صرفه نسبت به دیگر شرکت های باربری کرمانشاه توانسته این دغدغه را از ذهن افراد برداشته و فعالیت خود را ادامه دهد. شرکت باربری کرمانشاه با سابقه در تمامی زمینه ها از صدور بارنامه تا حمل و نقل بار فعالیت می کند و نام آشنایی به عنوان شرکت حمل و نقل داخلی در کرمانشاه برای ساکنین این استان است. اتوبار کرمانشاه با استفاده از نیروهای کار بلد به شما این اطمینان را خواهد داد که وسایل شما بدون آسیب به مقصد مورد نظر شما انتقال پیدا کند. 

اعلام بار کرمانشاه

ویژگی های شرکت حمل و نقل استان کرمانشاه

این مجموعه دارای پایانه ماشین سنگین است

در این مجموعه امکان کرایه اتوبار وجود دارد

قابلیت تهیه کامیون در ابعاد و وزن های مختلف

امکان صدور بارنامه

قابلیت حمل و نقل پتروشیمی

دارای شماره تماس های گوناگون برای دسترسی راحت تر

دارای سیستم اعلام بار کرمانشاه جاده

و…

خدمات موسسه حمل و نقل مهدویان

موسسه حمل و نقل مهدویان

شما می توانید برای استفاده از سیستم اعلام بار کرمانشاه وارد وب سایت شرکت حمل و نقل مهدویان شوید و از خدمات زیر استفاده نمایید:

اعلام بار تریلی کرمانشاه-اعلام بار کمپرسی کرمانشاه-اعلام بار کرمانشاه-اعلام بار یخچال دار کرمانشاه-اعلام بار کانتینر دار کرمانشاه-اعلام بار مسقف کرمانشاه-اعلام بار کمرشکن کرمانشاه-اعلام بار وانت بار کرمانشاه-اعلام بار تانکر کرمانشاه

سوالات متداول

تمامی کالاهای ارسالی توسط شرکت حمل و نقل مهدویان از مبدا تا مقصد و زمان تخلیه شامل بیمه باربری می شود و در صورت بروز خسارت، بیمه طرف قرارداد با باربری مهدویان کلیه خسارات وارده را پرداخت خواهد کرد.

باربری مهدویان علاوه بر حمل بار داخلی، به تمامی نقاط کشور هم ارسال بار دارد.

حمل و نقل مهدویان

درباره موسسه حمل و نقل مهدویان-شرکت حمل و نقل کرمانشاه

موسسه حمل و نقل مهدویان در تاریخ 1333/04/27 توسط زنده یاد حاج ابوالحسن مهدویان بعنوان اولین باربری استان کرمانشاه تاسیس گردید. ازسال 1379 با وفات ایشان فرزند آن مرحوم، آقای حمید رضا مهدویان مدیر این موسسه می باشد. آقای حمید رضا مهدویان متولد 1338/05/30 در کرمانشاه  و دارای دیپلم ریاضی فیزیک می باشد. ایشان همچنین تمامی دوره های مربوط به باربری و حمل ونقل را نیز گذرانده است. از جمله خدمات ما پایانه ماشین سنگین کرمانشاه ، تهیه کامیون کرمانشاه و باربری پتروشیمی کرمانشاه با صدور بارنامه کرمانشاه در طول این مدت این موسسه، حمل و نقل انواع محصولات پتروشیمی، کارخانجات، کشاورزی،دامی،نفتی،اعلام بار کرمانشاه و... را بعهده داشته و اکنون با تجربه بیش از شصت سال فعالیت در امر حمل ونقل آماده همکاری با صاحبان کالا می باشد. شرکت حمل و نقل مهدویان با تکیه بر اعتماد و بالا بودن کیفیت، خدمات خود را به صورت شبانه روزی به مشتریان خود ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت، کانال باربری کرمانشاه و تماس با شماره های شرکت از خدمات ویژه اتوبار کرمانشاه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. شرکت حمل و نقل کرمانشاه تلفن:
۳۴۳۲۹۴۸۳-083 ۹۱۰۱۰۰۹۱-083

سوابق کاری موسسه حمل و نقل مهدویان